Tryb SkypeMe!
 
Opublikowany

Trzeci czwartek listopada jest ważnym dniem dla wszystkich, którzy walczą z nałogiem tytoniowym. Stowarzyszenie MANKO, oprócz prowadzonych kampanii “Palenie jest słabe” i “LokalBezPapierosa.pl”, włączy się również w inicjatywy podejmowane specjalnie na tę okazję.

.

Będziemy widoczni we Wrocławiu na Ogólnopolskiej Konferencji im. prof. Venuleta, która jest największym wydarzeniem o tematyce antytytoniowej w Polsce. Weźmiemy udział w dyskusjach panelowych, będziemy dzielić się doświadczeniem i uczyć od innych, a nasz prelegent wygłosi wykład.

.

Przyłączymy się do akcji “Jabłko za papierosa”, którą prowadzi fundacja “Unii Brackiej”, zrzeszająca 23 górnośląskie przychodnie. Będziemy wykonywać darmowy pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu dla wszystkich pacjentów przychodni z Sosnowca. Będziemy diagnozować nieprawidłowości dróg oddechowych i przestrzegać przed wynikającymi z tego zagrożeniami.

.

Wiele firm zdecydowało się w tym dniu przeprowadzić szkolenia profilaktyczne dla swoich pracowników. Z naszymi kampaniami oraz materiałami edukacyjnymi zapozna się m.in. 3000 pracowników z firmy odzieżowej w Poznaniu.

.

 

Comments are closed.