Tryb SkypeMe!
 
Opublikowany

Witam Cię w MotivateMe. Jestem naprawdę podekscytowany, że rozpocząłeś przygodę ze swoją motywacją. Jesteś gotów, aby zacząć. 

.

Aplikacja MotivateMe została stworzona przez absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Cypriana Gwoździa (certyfikowanego coacha). To może być dobry sposób na porzucenie odkładania wszystkiego „na jutro”. Pomaga w tym właśnie Cyprian, który staje się  indywidualnym trenerem każdego zarejestrowanego użytkownika. Projekt nie bazuje jednak wyłącznie na jego wiedzy. Przygotowania do stworzenia MotivateMe trwały przez wiele miesięcy, podczas których zespół konsultował informacje z psychologami w celu maksymalizacji skuteczności aplikacji i dopasowania jej do indywidualnych potrzeb. Wiedza wykorzystywana przez MotivateMe bazuje na badaniach naukowców z takich uniwersytetów jak: University of Florida, Univeristy of California, Princeton Univercity, University of Pennsylvania School of Medicine.

.

Załóżmy, że Jan Kowalski od jakiegoś czasu próbuje rzucić palenie. Nieskutecznie. Brakuje mu wytrwałości i niekiedy motywacji aby nie poddać się nałogowi. Aplikacja MotivateMe daje mu szansę prowadzenia dziennika, używania wizualizatora oraz udostępnia różne funkcjonalności. Po dwóch dniach od zarejestrowania dostanie pierwszego maila z przypomnieniem o jego deklaracji. To ważny element ponieważ zaraz na początku podpisuje się deklarację motywacji:

.

Czas wziąć los w swoje ręce.
Ja, (imię), biorę los w swoje ręce i zobowiązuję się przejść przez cały proces MotivateMe, który pozwoli mi zbudować motywację, aby ruszyć w kierunku realizacji wyznaczonych przeze mnie celów. To ode mnie zależy jakie będą cele, ale wiem, że mam pełną dowolność w wyznaczeniu tego, co najlepsze dla mnie i moich bliskich. Chcę się zmienić i wiem, że moja zmiana pomoże zmienić świat dookoła. Rozpoczynam proces zmiany, bo mam odwagę, aby działać tak, jak tego pragnę!

.

W zasadzie można pomyśleć, że co najmniej kilka razy w życiu każdy coś sobie obiecywał w taki sposób. Tylko, że potem brakowało kogoś kto by o tym przypominał. Twórca aplikacji chce wypełnić tę lukę przez przypomnienia mailowe, smsowe, masę wizualizacji i filmów oraz proponując moduły Wizji, Celów, Mocy, Akcji i Wdzięczności. Możliwość korzystania ze wszystkich usług jest płatna, ale istnieje możliwość skorzystania z 14 dniowej, bezpłatnej ograniczonej wersji. W ten sposób sprawdzisz, czy aplikacja w ogóle na ciebie działa.

.

http://motivateme.pl/

 

Comments are closed.