Tryb SkypeMe!
 
Opublikowany

W przyszłym tygodniu rozpocznie się Heineken Open’er Festival 2013. W strefie NGO pośród 23 organizacji pozarządowych znajdzie się również stoisko Stowarzyszenie MANKO.

.

Od 3 do 6 lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo MANKO będzie przeprowadzać szereg gier i konkursów, które nie tylko umilą czas pomiędzy koncertami, ale także poszerzą wiedzę na temat palenia papierosów, HIV/AIDS, pigułki gwałtu oraz nadciśnienia. Nagrodami będą m.in. książki (dziękujemy wydawnictwu ZYSK i S-KA) oraz vouchery na obiad (dziękujemy Hotel Restauracja „Oberża pod Lipami”, Restauracyjka Ekspresso).

.

Zaplanowane konkursy:

  • MEMO
  • Widzialne Niewidzialne
  • Wyścig z ryzykiem
  • Gra Zadyma
  • Fotoaktywni

.

.

Zainteresowani? Odzwiedzcie nasze stanowisko na Open’erze!

.

Strefa NGO podczas Heineken Open’er Festival to wyjątkowe forum aktywizacji społeczno-kulturalnej, skupionej na terenie specjalnie zaaranżowanego miasteczka. Poza prezentacjami oraz kampaniami informacyjnymi znaleźć można tu szereg atrakcji edukacyjnych, warsztatów, pokazów, a także konkursów dla festiwalowiczów. Każdego dnia gospodarze miasteczka wciągną publiczność w wir aktywności w ważnych tematach społeczno-obywatelskich. Nie bądź obojętny. Dotychczasowe doświadczenia utwierdzają nas w przekonaniu, że Strefa NGO wpisała się już na stałe w przestrzeń festiwalu i jest opiniotwórczym oraz owocnym miejscem promocji III sektora.

.

.

 

Comments are closed.