Tryb SkypeMe!

Popierasz zakaz palenia w kawiarnaich, pubach i innych miejscach publicznych? Cieszysz się z czystego poowietrza i z miłej atmosfery? Dołącz do 614 osób i podziękuj za zakaz palenia!

Dziękuje!
Rzuciłem palenie – historie

Zobacz jak z nałogiem poradzili sobie inni - Ty też możesz rzucić!

Rzuciłem palenie – historie
Rak – to się leczy!

W siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli uroczyście otwarto wystawę "THE BEAUTY AND THE BREAST" powstałą z inicjatywy Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”. Jedną z głównych przyczyn raka piersi jest palenie papierosów. Postawmy…

Rak – to się leczy!
Dziś obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia

Trzeci czwartek listopada jest ważnym dniem dla wszystkich, którzy walczą z nałogiem tytoniowym. Stowarzyszenie MANKO, oprócz prowadzonych kampanii “Palenie jest słabe” i “LokalBezPapierosa.pl”, włączy się również w inicjatywy podejmowane specjalnie…

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palen…
Stowarzyszenie MANKO przyjazne Wolontariuszom

Bardzo miło nam poinformować, że Stowarzyszenie MANKO otrzymało Certyfikat „Dobry Wolontariat”! Certyfikat ten przyznawany jest przez ekspertów Fundacji Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” organizacjom i instytucjom przyjaznym wolontariuszom.
.
Idea
.
.Historia programu…

Stowarzyszenie MANKO przyjazne Wolontariuszom
Substancja, która może odebrać przyjemność z palenia

Naukowcy odkryli hormon GLP-1, który rzuca nowe światło na sytuację nałogowych palaczy. Jego zablokowanie nie daje żadnej przyjemności z palenia papierosów.
.
GLP-1, czyli glukagonopodobny peptyd-1 to hormon jelitowy, który wydzielany jest…

Substancja, która może odebrać przyjemność z …
PreviousNext
Manko_Stowarzyszenie
Opublikowany

Manko_Stowarzyszenie

Bookmark the permalink.